Nasze rowery


W naszej ofercie znajdziesz nie tylko rowery światowych marek takich jak Cannondal, Author, GT czy Mongoose ale również naszych rodzimych producentów jak Accent, Dartmoor, Majdller i Saveno.
Poniżej znajdują się odnośniki do oficjalnych stron importerów, na których zapoznasz się z aktualną ofertą.

Author, to europejska marka rowerów obecna na rynku od ponad 25 lat. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz innowacyjne podejście do produkcji owocują każdego roku bogatą kolekcją, w której znaleźć można rowery do każdego stylu jazdy. Całość oferty uzupełniają akcesoria, odzież, kaski oraz części rowerowe.

Cannondale to amerykańska marka rowerowa, która słynie z oryginalnych i niepowtarzalnych patentów stosowanych w swoich rowerach i komponentach. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie, która słynie z wysokiej jakości i innowacyjności.


GT Bicycles - legendarna amerykańska marka rowerów. Tworzymy historię. Od pierwszej ramy BMX wykonanej w 1972 roku przez założyciela Gary'ego Turnera aż do nowoczesnych ram karbonowych. Historia wyścigów, wygranych, a przede wszystkim dobra zabawa i samopoczucie.

Mongoose rozpoczął działalność w 1974 roku. W ofercie Mongoose’a znajdziemy pełną gamę rowerów MTB różnego typu, oczywiście BMXy, miejsko-użytkowe jednoślady, kolekcję różnych rowerów dla dzieci oraz maszyny z kategorii adventure

Dartmoor jest młodą, dynamicznie rozwijającą się marką. Rowery, ramy i części tworzone są przedz riderów dla riderów, zgodnie z filozofią #rideyourway.

W ofercie marki znaleźć można ramy, komponenty, akcesoria i odzież, a także całe rowery. Projektowane w Polsce, oparte na naszej wiedzy i doświadczeniu, testowane przez zawodników. Nasze produkty mają łączyć w sobie nowoczesne trendy i jakość, a przy tym pozostawać w rozsądnej cenie. Staramy się, by wszystko było jak najlepiej dopracowane. Cieszymy się, kiedy kolejni miłośnicy dwóch kółek sięgają po nasze propozycje

Polska marka budująca rowery dla każdego, miejskie, trekingowe, MTB i dzicięce. Firma powstała w 1992 roku i działa w branży rowerowej. Jest to firma rodzinna, założycielem jest Jan Majchrowski, który jest trenerem I klasy w kolarstwie, oraz byłym reprezentantem Polski w kolarstwie szosowym.